تبلیغات
.: 3D2DAY studio - آموزش تری دی مکس - آموزش رایگان تری دی مکس - free 3ds max tutorial and models-web design-photo gallery
جستجـــو
آخرین مطالب
لینکستان
نظر سنجی
آمار و ارقام
 
3d2day_Studio_LDR_Payam_Love
با سلام.
   در ادامه سری مقاله های مربوط به معرفی و بررسی برترین پلاگین های تری دی مکس، این مقاله به بررسی یک پلاگین قدرتمند در زمینه خلق سیستم های ذره ای خارق‏العاده، خواهد پرداخت. این پلاگین قدرتمند، thinkingParticles نام دارد. برای مطالعه این مقاله، لطفاً با ما در ادامه مطلب همراه شوید . . .

پلاگین های برتر تر یدی مکس، تریدیمکس، 3دیمکس، 3 دی مکس


دانلود و آموزش پلاگین برای تری دی اس مکس، top plugins for 3ds max to create Amazing Effects، پلاگین های مشهور و محبوب تری دی اس  مکس- 3دی مکس
-آموزش تری دی اس مکس، آموزش رایگان برای تری دی اس مکس، آموزش نورپردازی در تری دی مکس
- 3دی مکس، 3 دی مکس، آموزش 3دیمکس، آموزش 3دی مکس، آموزش 3 دی اس مکسشروع                                                  

   thinkingParticles 5 بیش از 10 سال توسعه و مهندسی محصول را درون یک سیستم دینامیکی رویه ای عظیم برای 3ds Max و 3ds Max Design جمع آوری کرده است.

   thinkingParticle 5 برخلاف هر چیز دیگری است که ممکن است شما آن را تجربه کرده باشید. رهیافت کلی آن در انیمیشن افکت های دینامیکی رویه ای غیر-خطی، آن را به عنوان ابزار انتخاب اول برای هنرمندان حرفه ای در صنعت برجسته کرده است.

   نشان های جلوه های ویژه صنعتی پیشتاز مانند Mohsen Musavi, Joe Scarr, Paul Hormis, Hristo Velev, Sam Korshid, Ari Sachter-Zeltzer و بسیاری دیگر - همگی بر قدرت thinkingParticles در ساخت و اجرای شگفت انگیزترین جلوه های ویژه ای که تابحال بر روی پرده سینما دید  شده است، تکیه کرده اند.

   thinkingParticles 4 (قبلی) یکی از اولین بدعت هایی بود که بخشی از صنعت در دنیای فیلم را دوباره تعریف کرد. اکنون، با thinkingParticles 5، بوسیله به خدمت گرفتن فیزیک و افکت های شبیه سازی دنیای واقعی پیشرفته تر از انواع دیگر محصولات موجود برای 3ds Max، این روند همچنان ادامه پیدا می کند.

   Jonathan Freisler هنرمند FX در Iloura DP در ملبورن در زمینه استفاده از thinkingParticles برای فیلم Ghost Rider: Spirint of Vengeance می گوید: «thinkingParticles عالی بود، قدرتی پشت آن نهفته است و من واقعاً از جریان کاری و ساختار آن لذت می برم. ماهیت قدرتمند thinkingParticles و چگونگی برخورد آن با یک صحنه پیچیده، خارق‏العاده بود. thinkingParticles همچنین از لحاظ هنری سرراست بود و زمان کار با افکت های ذرات بزرگ و پیچیده، قطعا انتخاب اول من است.»

پلاگین های جلوه های ویژه فیلم در تری دی مکس


سیستم های ذره ای مبتنی-بر-قاعده در مقایسه با سیستم های ذره ای رویداد-محور

   thinkingParticles کجا ایستاده است؟ تفاوت میان ذرات رویداد-محور و ذرات مبتنی-بر-قاعده را می توان تماماً به سادگی ذیل خلاصه کرد: یک سیستم ذره ای رویداد-محور معمولاٌ بر مبنای «تریگرها (triggers)» یا رویدادهای که برای فعال شدن یک افکت باید رخ دهند، کار می کند. این موضوع برخی از انواع فریم کلیدی مربوط به افکت ها را هنگامی که thinkingParticles به طور کامل از هر فریم بندی و زمان بندی مستقل است، طلب می نماید.

   thinkingParticles تکنولوژی انیمیشن رویه ای و غیرخطی ارائه می نماید. قواعد و شرایط، افکت های ذرات را کنترل می نمایند، و نه زمان بندها و رویدادهایی، که در فریم های کلیدی خاصی در یک انیمیشن روی می دهند. یک سیستم ذره ای خلق شده با thinkingParticles همواره، قطع نظر ار زمان بندی یا تعداد فریم هایی که ممکن است در طول انیمیشن تعییر کنند، کار خواهد کرد.

در اینجا به پایان مقاله شماره 2 از سری مقاله های پلاگین های برتر تری دی اس مکس می رسیم. در مقاله شماره 3، به بررسی پلاگین های محبوب RayFire و FumeFX خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید . . .
مطالعه مقاله های پیشین از این مجموعه >>>>مقاله شماره 1، مقاله شماره 3

استفاده از مطالب، تنها با ارائه منبع (3d2day.mihanblog.com) مانعی ندارد.

از ما حمایت کنیــــــــــــــــــــد:: مرتبط با: مقاله آموزشی رایگان ,
:: برچسب‌ها: پلاگین برای تری دی مکس - پلاگین های برتر تری دی مکس - سیستم ذره ای خارق العاده برای 3ds max , معرفی پلاگین های برتر تری دی اس مکس , ساخت انفجار-دود-آتش-آب-چشمه-دریا-آبشار-موج-... با استفاده از 3ds Max , پلاگین های برتر و عالی و خارق العاده تری دی مکس , آموزش پلاگین (plugin) های 3ds max (تری دی مکس) , 3ds Max PLUGINS - تری دی مکس - 3دی مکس- 3 دی مکس- 3 دی اس مکس - 3 دی استدیو مکس - دنیای آموزش های پلاگین های تری دی مکس , اضافه کننده ها یا پلاگین های 3دی مکس- 3 دی مکس - 3 دی اس مکس - 3d studio max ,
ن : HSN ZDN
ت : یکشنبه 13 بهمن 1392
 
موضوعات
صفحات
نویسندگان
آرشیو مطالب
برچسب ها
تبلیغات